Wspólnota Dobrego Pasterza

wspólnota ~ służba ~ ewangelizacja

 

Rejestracja Wolontariuszy na 7. Światowy Dzień Ubogich!

RUSZA Rejestracja Wolontariuszy na 7. Światowy Dzień Ubogich! 💫🤝 Czy masz otwarte serce i pragniesz włączyć się w coś wyjątkowego? Światowy Dzień Ubogich to nie tylko wydarzenie – to prawdziwe święto serca, solidarności i pomocy potrzebującym. Bez Waszej pomocy to nie będzie możliwe! 19 listopada 2023 roku, w Katowicach, przed Galerią Katowicką, razem spotkamy się z Ubogimi, aby podzielić się chwilą radości, zrozumienia i wsparcia. To wyjątkowa okazja, by okazać drugiemu człowiekowi swoją życzliwość i ciepło serca.

Jeśli masz chwilę czasu, chcesz pomóc w organizacji wydarzenia i być częścią niesamowitego doświadczenia, to serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się jako wolontariusz! Zarejestrowanie się jest proste! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz tutaj 👉 https://bit.ly/Wolontariat_7SDU

RUSZA Rejestracja Wolontariuszy na 7. Światowy Dzień Ubogich!RUSZA Rejestracja Wolontariuszy na 7. Światowy Dzień Ubogich!

30 lat Wspólnoty Dobrego Pasterza

Niedziela Dobrego Pasterza 30 lat WDP to czas dziękowania Bogu nie tylko za dziś... Ale każdy dzień, od początku powstania naszej Wspólnoty❤️ oraz za Ojca Założyciela, który 30 lat temu odpowiedział na wezwanie Pana.
Czwarta Niedziela Wielkanocy - Dobrego Pasterza jest dla nas Świętem Patronalnym 🙏. I to dzień w roku, w którym nie tylko dziękujemy za minione lata ale również deklarujemy trwanie... Kolejny rok... We wspólnocie i posłudze... tej, do której powołał nas Jezus Dobry Pasterz.. To dzień, w którym również cieszymy się sobą nawzajem oraz tymi, którzy łączą z nami i wspierają modlitwą jako Rodzina Dobrego Pasterza. Dziękujemy Abp Adrian Galbas SAC za błogosławieństwo, Misjonarze Oblaci MN w Polsce, Oblaci Katowice i Wam wszystkim, którzy byliście dziś z nami!
Również Wam, którzy towarzyszycie nam w codzienności zarówno w posłudze jak i modlitwie ❤️. Przede wszystkim dziękujemy Jezusowi Dobremu Pasterzowi, który wybrał nas po imieniu!
zobacz zdjęcia:
30 lat WDP

Czuwanie „Solidarni z Ubogimi”

Pierwsze Piątki

Punkt Misyjny - Opolska 9

Punkt Misyjny - Opolska 9

Facebook - WDP Punkt Misyjny

Wspólnota Dobrego Pasterza - Punkt Misyjny

Klub Wysoki Zamek

Klub Wysoki Zamek

Wieczór Dobrej Nowiny - czwartki

Wieczór Dobrej Nowiny

Pierwsze czwartki

Pierwsze czwartki

Podaj Ubogiemu "Dłoń modlitwy"

dlon modlitwy logo biale tlo male

Zupa w Kato

Zupa w Kato

Ilość odwiedzin:

Dzisiaj 2

Wczoraj 24

Tydzień 77

Miesiąc 806

Wszystkie 176270

Konto Wspólnoty

Getin Noble Bank S.A. Od. II Katowice
03 1560 1111 0000 9070 0010 1280

Sprawdź jak poprawnie przekazać darowiznę!

Our website is protected by DMC Firewall!